//Desenator tehnic – Departament proiectare
Desenator tehnic – Departament proiectare2019-01-15T19:10:15+02:00

OFERTA JOB:

DESENATOR TEHNIC – PROIECTARE

Suntem o companie de proiectare in domeniul constructiilor, fondata in anul 2005, in plin proces de extindere locala si regionala. Ne-am facut un renume din calitatea serviciilor oferite si ne dorim sa ramanem asa.

Iti prezentam mai jos cateva repere ale pozitiei deschise, dar iti recomandam sa aplici si sa ne faci o vizita in care iti vom povesti mai multe despre noi.

Candidatul ideal

– Abilitati principale la realizarea desenelor tehnice: atentie la detalii, corectitudine, precizie, promptitudine.

– Studii tehnice (constituie un avantaj).

– Experienta in domeniul proiectarii tehnice (constituie un avantaj).

– Cunostinte AutoCAD / Archicad / Allplan (constituie un avantaj). Cunostinte Microsoft Office (Word , Excel).

– Simt dezvoltat al responsabilitatii, adept al muncii in echipa.

– Persoana comunicativa, echilibrata, pozitiva, organizata, atenta la detalii, cu spirit de initiativa si capacitatea de a lua decizii.

– Prezinta disponibilitate pentru deplasari in santier necesare asistentei tehnice aferenta proiectelor realizate.

– Permis de conducere categoria B (constituie un avantaj).

Descrierea postului

– Elaboreaza desenele rezultate in urma calculelor (desene de cofraj si armare pentru diferite tipuri de elemente structurale din beton armat, planuri de ansamble elemente metalice, planuri de montaj, etc.).

– Redacteaza documentatia scrisa intocmita de arhitecti si ingineri (caiete de sarcini, memorii tehnice, liste de cantitati, etc.).

– Realizeaza verificarea calitativa si cantitativa a informatiilor predate, prin verificari incrucisate cu ceilalti colegi. Se pune un accent deosebit pe calitatea documentelor predate.

– Estimeaza timpul de lucru necesar si isi planifica activitatea.

– Participa la sedintele de lucru.

– Identifica solutii de eficientizare a activitatii si le include in procedurile de lucru.

S.C. MULTIPROIECT S.R.L.

Constanta, Romania

Telefon: 0723.734.658

Email: contact@multiproiect.com

Daca ai citit pana aici inseamna ca ti se pare interesant, trimite-ne un CV la adresa contact@multiproiect.com sau suna la 0723.734.658 pentru detalii.

Ne poti transmite mesajul tau si prin formularul de mai jos.

Call Now Button
SETARI
Ok

Aceste informatii ar putea fi despre dumneavoastra, despre preferintele sau despre dispozitivul dumneavoastra si sunt folosite mai ales pentru a face site-ul sa functioneze asa cum va asteptati.
Informatiile nu va identifica direct de obicei, dar va pot oferi o experienta web mai personalizata.